HUKUKİ DANIŞMANLIK VE AVUKATLIK HİZMETLERİ

Ücret Politikamız

Hukuk Büromuzda Ankara Barosu’nca tavsiye edilen en düşük ücret tarifesi davanın özelliğine, sürece, sarfedilecek emek ve zamana, gerekirse kişilerin özel durumları da dikkate alınmak suretiyle uygulanmaktadır. Emek istismarına yol açılmadığı sürece ödemede kolaylık sağlanmaktadır.

Unutulmamalıdır ki Avukatlık, profesyonel bir meslek olup, avukatların yegane kazancı hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetlerinden elde edilen kazançtır.

***

Randevu alımlarında Fatura adresi, TC kimlik numarası ve iletişim bilgilerinizi vermeniz gerekeceğinden telefonla randevu almadan önce bu bilgilerinizin hazır olduğuna emin olunuz.

Danışmanlık hizmetini e-posta yoluyla, yazılı olarak almak istiyorsanız, sorunuzun bulunduğu e-postanıza fatura adresinizi, TC kimlik numaranızı ve iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayın, yahut aşağıdaki hesaplardan birine 190.- TL. yatırdığınıza dair banka dekontunu iletinize ekleyiniz. Avukatın / Hukuki Danışmanın, sarfettiği emek ve zamana göre ilave ücret talep etme hakkı saklıdır.

E-mail veya fax yoluyla gönderilecek her sayfa -danışma ücreti hariç- sayfanın içeriğine ve okumanın aldığı emek ve zamana göre belirlenecek olan okuma ücretine tabi olabilir.

Yukarıdaki koşulları yerine getiremeyeceğinizi düşünüyorsanız lütfen randevu ve danışmanlık hizmeti için ısrarcı olmayınız. 

Gerekli koşulları taşımadan gönderilen fax ve e-postalar okunmamaktadır.

(Avukatın / Hukuki Danışmanın toplu / ser’i davalar için istisnalar yapma hakkı saklıdır)